> بایگانی ارديبهشت ۱۳۹۴ :: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر http://up98.ir/uploads/145607501737391.jpg

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر می باشد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر می باشد.

<
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
وبسایت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به عنوان سایت رسمی اداره وظیفه نشر اخبار واطلاعات کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر ، حوزه نشر وانتشارات،برگزاری همایش های مختلف علمی وفرهنگی،اخبار استان در حوزه کتاب وکتابخانه،وهمچنین اخبار منتشره از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور را بر عهده دارد.این وبسایت تحت نظارت اداره کل استان بوده واخبار واطلاعات درج شده در آن مستدل وقابل ارائه می باشد.
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
Item Photos
http://up98.ir/uploads/145908993658051.jpg
click to enlarge
سایت جامع فرهنگی
مذهبی شهید آوینی Aviny.com
معبر سایبری فندرسک

مبلغان سایبری چهارده خورشید

آپلود عکس>آپلود عکس;آپلود عکس<آپلود عکس/a>

۱۱ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۴ ثبت شده است

دوشنبه, ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۳۱ ب.ظ

نشست تغذیه سالم در آستانه ماه مبارک رمضان

دوشنبه28/02/1394

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان صورت می گیرد:

نشست علمی وتبیینی تغذیه سالم در ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر وبه نقل از محسنی رئیس اداره به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نشست تبیینی وعلمی تغذیه سالم برای این ماه با همکار ی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر،دانشگاه پیام نور وشبکه بهداشت ودرمان این شهرستان در محل سالن کتابخانه عمومی شیخ محمود شبستری برگزاری خواهد شد.

محسنی با بیان اینکه عمومأ با آغاز ماه مبارک رمضان می بایستی علاوه بررعایت آداب روزه داری در نحوه ونوع تغذیه در این ماه نیز دقت کنیم افزود:با هماهنگی های صورت گرفته کارشناسان تغذیه،طب سنتی وآشپزی در این نشست حضور خواهند یافت وبا تبیین موارد ضروری در این ماه برای گروههای هدف اعم از بیماران،سالمندان ورزشکاران ودر نهایت سال اولیها که از امسال مکلف به روزه داری هستند آنها را با این موارد آشنا خواهند کرد.

وی در ادامه افزود:در این برنامه اداره کتابخانه های شهرستان شبستر با کمک علمی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان اقدام به چاپ بروشور هایی در این رابطه خواهد کرد تا با نشر آن در بین عموم مردم ضمن تشویق به روزه داری ورعایت آداب آن کمکی در جهت سهولت این فریضه واجب در ایام این ماه که با تابستان نیز مصادف است بنماید.

شایان ذکر است این نشست در مورخ07/03/1394راس ساعت10الی11/30در محل آمفی تئاتر کتابخانه شیخ محمود شبستری برگزار خواهد شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۲:۳۱
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
پنجشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۰۱ ق.ظ

شهادت امام موسی کاظم(ع)وامام جواد الائمه(ع) تسلیت باد.

چهارشنبه23/02/1394

http://s5.picofile.com/file/8128632726/httpaksgif_ir_emamjavad_%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85_%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%AF_%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA08.gifEmam-Kazem_www.shabhayetanhayi.ir (16)

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۰:۰۱
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

20/02/1394یکشنبه

Image result for ‫سید سعید کاشانی فرماندار شبستر‬‎اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر جزو سه اداره برتر شهرستان در سال93انتخاب شد.

این مطلب را کاشانی فرماندار شبستر در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان عنوان وضمن تقدیر از مسئولین این ادارات خواستار اهتمام بیشتر درسال جدید شد.شایان ذکر است اداره برق شبستر واداره بهزیستی از دیگر ادارات فعال وبرتر شهرستان در سال93بودند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۸:۴۹
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

یکشنبه20/02/1394

یادداشت24ام دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر مختارپور در این یادداشت ضمن تبریک فرارسیده ایام اعیاد پیشرو به حمایت وهمدلی وهمراهی کتابداران وکارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور از اقدامات11ماه گذشته خود اشاره وآن را به نوعی برای خود وتیم همراه حمایتی بی مثال عنوان می کند.وی در ادامه پیام به مسائلی اعم از صدور احکام جدید از 20ام اردیبهشت ماه،نشست کتابداران با اساتید کتابداری،تغییر در وضعیت احکام کتابداران وکارکنان کتابخانه های عمومی کشور بر اساس قانون خدمات کشوری وشرایط استخدامی نهاد در سال جاری اشاره واز شروع اجرای الحاقیه نیم درصد مصوب مجلس شورای اسلامی با همکاری وزارت اقتصاد وامور دارایی خبر می دهد. جهت اطلاع وآگاهی بیشتر متن کامل پیام دبیر کل را در ادامه مطلب درج می نمایم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۸:۲۶
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
جمعه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۵۳ ب.ظ

ولادت امیر المومنین علی(ع)مبارک باد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۴ ، ۲۱:۵۳
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
جمعه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۴۸ ب.ظ

روز معلم مبارک.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۴ ، ۲۱:۴۸
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
جمعه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۱۰ ب.ظ

اهدای دودستگاه کامپیوتربه توسط خیر نظرلویی

جمعه11/02/1394

در اقدامی خیرخواهانه صورت گرفت:

اهدای دو دستگاه رایانه با تمام لوازم جانبی جهت استفاده در کتابخانه پو نجفی نظرلو

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر در اقدامی خیر خواهانه

اصفی خیر نظرلویی مقیم تهران دو دستگاه رایانه جهت استفاده درکتابخانه پورنجفی نظرلو اهدائ کردند.این اقدام طی هماهنگی های به عمل امده صورت گرفته است.وآصفی با استقبال از این حرکت امادگی خود را مبنی بر کمک به گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی اعلام نمودند.آصفی در گفتگو با روابط عمومی اداره افزودند:بایستی با مشارکت در چنین اقداماتی مسیر پیشرفت وتوسعه فرهنگی منطقه را تسریع بخشیم چرا که این اقدام زمینه خوبی برای توسعه همه جانبه علمی وفرهنگی فراهم خواهد آورد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۴ ، ۲۱:۱۰
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

سه شنبه08/02/1394

اولین جلسه مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر در سال ۹۴ با حضور اکثریت اعضای انجمن ها در محل فرمانداری شبستر برگزار گردید.

امام جمعه شبستر در این جلسه با بیان اهمیت کتاب و کتابخوانی نیاز به علم و کتابخوانی را از نیازهای اساسی بشردانست و اظهاکرد:مسیر تعالی و بصیرتدر گرو تحقیق و مطالعه می باشد .

وی با تقدیر از کمک های خیرین در  جهت توسعه کتابخوانی افزود: برخورداری شهرستان شبستر در رتبه های بالا به لحاظ شاخص های کتابخوانی  بسیار مهم می باشد و  مسئولین باید  در جهت ادامه توسعه مطالعه تلاش کنند.

جعفری سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان نیز با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در سال جدید هدف اداره کل استان را ایجاد همدلی و همزبانی بین کتابداران،مسئولین و اعضای انجمن دانست.

وی اصلی ترین هدف این اداره کل را رضایت مراجعین از کتابخانه ها در سال جدید عنوان کرد و حل مشکلات صنفی را از اولویت های کاری سال جدید دانست.

کاشانی، فرماندار شهرستان شبستر نیز با تشکر از حضور اعضای انجمن در این جلسه، شاخص های بالای کتابخوانی را در سطح استان بسیار عالی توصیف کردو تاکید کرد: در جهت رهنمودهای مقام معظم رهبری و تحقق آرمانهای کشور مسئولین باید تلاش های خود را دو چندان نمایند.

محسنی رئیس اداره  کتابخانه های عمومی شهرستان در ادامه جلسه  با اشاره به باور اشتباه که کتابداران فقط مروجان کتابخوانی در جامعه هستند خواستار ترویج کتابخوانی در همه سطوح از جمله خانواده ها و نهاد های ذی ربط در امر آموزش به مانند دانشگاهها وآموزش وپرورش ورسانه ها ومسئولین شد.

وی با بیان کمبودهای موجود در حوزه کتابخوانی اظهاکرد:این مشکلات قابل حل بوده و  در سه ماه آینده رفع خواهند شد و به زودی  کتابخانه عمومی نظرلو افتتاح شده و و در ماه های آینده ساخت کتابخانه در روستاهای  زیناب و امیرزکریاکلید خواهد خورد.

خاطرنشان می شود شهرستان شبستر با دارا بودن ۱۷ باب کتابخانه نهادی و مشارکتی دارای 6/1 متر مربع برای هر صد نفر فضای کتابخانه ای است که با توجه به اینکه  در سطح کشور 1/7 و در سطح استان 1/6متر مربع برای هر صد نفر می باشد. این شهرستان در بهترین سطح می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۵:۰۵
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
شنبه05/02/1394
جلسه مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر برگزار میشود.
این مطلب را محسنی گفت وافزود:با توجه به اینکه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان در جمع مسئولین شهرستان ارائه خواهد شد انتظار میرود با استقبال وهمراهی ومساعدت ارگانهی ذی ربط واعضاءانجمن ها شاهد رشد در وضعیت کتابخانه ها از لحاظ ارائه خدمات باشیم.وی با تأکید بر اینکه انجمن ها بازوان قدرتمند اجرایی وفکری کتابخانه ها هستند تأکید کرد:بایستی نگاه ویژه ای به این جلسات شود تا رشد وبالندگی فرهنگ کتاب وکتابخوانی را شاهد باشیم.
شایان ذکر است این جلسه با حضور مسئولین کتابخانه ها واعضاء انجمن ها در محل فرمانداری شبستر در روز دوشنبه برگزار خواهد شد.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ ارديبهشت ۹۴ ، ۲۳:۵۰
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

چهارشنبه02/02/1394

امین متولیان در گفتگویی اعلام داشت:

برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در شهریور 94

دکتر امین متولیان معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در گفتگو با روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از برگزاری آزمون استخدامی این نهاد در نیمه اول شهریور ماه سال جاری خبر داد.

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ ارديبهشت ۹۴ ، ۱۳:۲۶
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر