> تبریک وآرزوی موفقیت :: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر http://up98.ir/uploads/145607501737391.jpg

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر می باشد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر می باشد.

<
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
وبسایت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به عنوان سایت رسمی اداره وظیفه نشر اخبار واطلاعات کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر ، حوزه نشر وانتشارات،برگزاری همایش های مختلف علمی وفرهنگی،اخبار استان در حوزه کتاب وکتابخانه،وهمچنین اخبار منتشره از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور را بر عهده دارد.این وبسایت تحت نظارت اداره کل استان بوده واخبار واطلاعات درج شده در آن مستدل وقابل ارائه می باشد.
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
Item Photos
http://up98.ir/uploads/145908993658051.jpg
click to enlarge
سایت جامع فرهنگی
مذهبی شهید آوینی Aviny.com
معبر سایبری فندرسک

مبلغان سایبری چهارده خورشید

آپلود عکس>آپلود عکس;آپلود عکس<آپلود عکس/a>
دوشنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۴، ۰۹:۳۸ ب.ظ

تبریک وآرزوی موفقیت

دوشنبه10/01/1394

  بعد از برگزاری آئین تکریم ومعارفه مدیران کل سابق وجدید کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی منوچهر جعفری به عنوان سرپرست جدید این استان انتصاب ورسما کار خود را دراین نهاد فرهنگی شروع کرد.

منوچهر جعفری پیرلوی دارای مدرک کارشناسی کتابداری ودانشجوی کارشناسی ارشد روبط بین اللمل دردانشگاه آزاداسلامی واحد تسوج است.

وی در کارنامه خود مدیریت حراست اداره کل،معاونت مدیر کل وفرماندهی پایگاه بسیج اداره کتابخانه های عمومی استان را دارد.وی از نیروهای جوان وخلاقی است که کارنامه درخشانی در عرصه فرهنگی این استان از خود به جای گذاشته است

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به رسم ادب وتبریک به مناسبت انتصاب وی در این عرصه برای ایشان آرزوی توفیق در خدمت وموفقیت در تمامی عرصه های زندگی را از خداوند منان خواستار است.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۰۱/۱۰
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

نظرات (۲)

۱۰ فروردين ۹۴ ، ۲۱:۴۵ محمدحسین جوادی
وبلاگ خیلی مفید و جالبی دارید.استفاده کردیم.
لطفا به وبلاگ منم سری بزنید.فقط نظر یادتون نره.
باتشکر
۱۱ فروردين ۹۴ ، ۱۰:۵۳ کتابخانه عمومی ایثارتیل
این بار هم خیرین محترم تیلی در آغاز سال جدید دست به اقدامی خداپسندانه و خیر خواهانه زدند. بنابر گزارش مسئول کتابخانه در اولین روز کاری از سال 1394 خیرین تیلی (خیریه اهل البیت تیلی های مقیم مرکز)یک دستگاه کامپیوتر به کتابخانه عمومی تیل اهداء کردند. از لطف و عنایتی که خیرین محترم و بزرگوار نسبت به کتابخانه و کتابخوانی دارند کمال تقدیر و تشکر را داریم.

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.