> بایگانی تیر ۱۳۹۶ :: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر http://up98.ir/uploads/145607501737391.jpg

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر می باشد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر می باشد.

<
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
وبسایت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به عنوان سایت رسمی اداره وظیفه نشر اخبار واطلاعات کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر ، حوزه نشر وانتشارات،برگزاری همایش های مختلف علمی وفرهنگی،اخبار استان در حوزه کتاب وکتابخانه،وهمچنین اخبار منتشره از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور را بر عهده دارد.این وبسایت تحت نظارت اداره کل استان بوده واخبار واطلاعات درج شده در آن مستدل وقابل ارائه می باشد.
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
Item Photos
http://up98.ir/uploads/145908993658051.jpg
click to enlarge
سایت جامع فرهنگی
مذهبی شهید آوینی Aviny.com
معبر سایبری فندرسک

مبلغان سایبری چهارده خورشید

آپلود عکس>آپلود عکس;آپلود عکس<آپلود عکس/a>

۱۰ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

يكشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۰۸:۴۱ ب.ظ

راه اندازی بخش تخصصی کتب خطی در شبستر

2017-07-16یکشنبه

راه اندازی بخش تخصصی کتب خطی در کتابخانه عمومی شیخ محمود شبستری

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به زودی بخش تخصصی کتب خطی وچاپ سنگی در کتابخانه عمومی شیخ محمود شبستری وبا مشارکت خیرین راه اندازی خواهدشد.

محسنی ضمن اعلام این خبر افزود:با توجه به وجود تعداد قابل تجهی کتاب چاپ سنگی وخطی قدیمی در شهرستان به زودی با کمک وهمیاری حاج صفر رستم پور بخش کتب خطی در این کتابخانه احداث وراه اندازی خواهد شد.وی در ادامه افزود کارهای کارشناسی وبرآورد هزینه به زودی آغاز خواهد شد وامیداست به زودی شاهد راه اندازی این بخش که ازذخایر شهرستان وکشور است بهره برداری شود. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۶ ، ۲۰:۴۱
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

2017-07-16یکشنبه

در اقدامی خداپسندانه صورت گرفت:

تجهیز سیستم صوتی سالن کنفرانس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان به توسط مهندس محمد رستم پور

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر همزمان با افتتاح ساختمان اداره در پی در خواست محسنی رئیس اداره شهرستان مهندس محمد رستم قول تجهیز سیستم صوتی سالن کنفرانس اداره را تقبل کردند.گفتنی است هزینه تجهیز سیستم صوتی در حدود 80میلیون ریال می باشد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر مراتب سپاس وقدردانی خود را از آقای مهندس رستم پور که همیشه ودر همه حال همراه وهمیار کتابخانه های شهرستان بوده را اعلام میدارند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۶ ، ۱۹:۵۵
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

2017-07-16یکشنبه

سفر زیارتی خانوادگی حاصل تلاش بی منت

توسط حاج کاظم رحیمیان خیر عضو انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان شبستر اهدائ شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر همزمان با افتتاح ساختمان اداره ودر راستای تکریم از خادمان کتابخانه های شهرستان سفر زیارتی خانوادگی به مشهد مقدس توسط حاج کاظم رحیمیان به آقای رحمت شیرزاد کارمند خدماتی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر وبه پاس تلاشهای بی منت وی در زمان احداث ساختمان اداره به وی اهداءشد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر از این خیر بزرگوار کمال تشکر وقدردانی را دارد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۶ ، ۱۹:۴۹
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

2017-07-16یکشنبه

توسط مدیر کل نهاد کتابخانه های استان بیان شد:

کسب رتبه برتر استانی توسط کتابخانه عمومی فیروز تشکری نوجه ده

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان همزمان با مراسم افتتاح ساختمان اداره کتابخانه های عمومی استان خدایی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کتابخانه فیروز تشکری نوجه ده یکی از کتابخانه های حائز رتبه در استان در 6ماهه سال95اعلام کرده وافزودند:این کتابخانه در نیمه دوم سال95در دوشاخص عضویت وامانات با رشد چشمگیری که داشته جزو چهار کتابخانه برتر استانی قرار گرفته وقرار است از مسئول این کتابخانه یا اهدای لوح وهدیه قدردانی شود.وی عنوان کرد:قرار است کتابخانه های که در ارزیابی های استانی در این دوشاخص رتبه می آورند مورد تجلیل قرار گیرند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۶ ، ۱۹:۴۰
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

2017-07-16یکشنبه

با حضور جمعی از مسئولین استانی وشهرستانی صورت گرفت:

افتتاح ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های شهرستان شبستر با حضور جمعی از مسئولین استانی وشهرستان در روز22تیر ماه افتتاح وبه بهره برداری رسید.

در این مراسم که با حضور خدایی مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی ،طالپ پور فرماندار شهرستان وهمچنین خانم آقاپور نماینده مردم  شهرستان در مجلس شورای اسلامی و امین لو مشاور وزیر بهداشت ورئیس انجمن کتابخانه ساز شهرستان شبستر برگزار شد،ساختمان اداره که به توسط فیروز تشکری احداث وبه توسط آقایان دکتر حسن امین لو وحاج کاظم رحیمیان ودکتر واعظی ومهندس محمد رستم پور وحاج صفر رستم پور تجهیز شده بود افتتاح ورسمأبه بهره برداری رسید.

این ساختمان دارای بخش اداری ودفتر ارتباط با خیرین وسالن کنفرانس55نفره ویک واحد مجهز اقامتی است؛ که با هزینه157میلیون تومانی خیرین احداث وبه بهره برداری رسید.همچنین در این مراسم به توسط اداره کل استان از آقایان دکتر امین لو حاج کاظم رحیمیان حاج صفر رستم پور مهندس محمد رستم پور، احمد اشرفی زاده، جعفر واعظی،مهندس آیدین شهشناس و..تنی چند از سایر عزیزان واعضای انجمن خیرین شهرستان تقدر به عمل آمد. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۶ ، ۱۹:۰۷
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
چهارشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۰ ب.ظ

با حضور مسئولین استانی وشهرستانی صورت میگیرد.

2017-07-12چهارشنبه

با حضور مسؤلین استانی وشهرستانی صورت می گیرد:

افتتاح ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر وهمزمان با هفته عفاف وحجاب ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر با حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح خواهد شد.این ساختمان که با هزینه بالغ بر167میلیون تومان وبه توسط جناب آقای فیروز تشکری نوجه ده احداث وتعدادی از خیرین دیگر عضو انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان شبستر تجهیز وبه بهره برداری رسیده، قرار است با حضور تعدادی از مسئولین استانی وشهرستانی به بهره برداری برسد.این مراسم  22تیرماه روز پنج شنبه ساعت17عصر برگزار خواهد شد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ تیر ۹۶ ، ۲۱:۴۰
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

2017-07-08شنبه

افزایش بودجه تملک دارایی های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

افزایش120درصدی بودجه تملک دارایی های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر در سال96

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر محسنی ضمن اعلام این خبر افزود:طی پیگیریهای به عمل امده در دو سال اخیر وارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های شهرستان شبستر به فرمانداری شهرستان با همکاری وهمراهی مهندس طالب پور فرماندار محترم شهرستان در خصوص افزایش میزان تملک دارایی های شهرستان شبستر در سال96این مبلغ بعد از8سال از350میلیون ریال 800میلیون ریال افزایش پیدا کرد.این گزارش می افزاید با توجه به عدم تخصیص صد در صدی بودجه های مصوب در سالیان اخیر کتابخانه های شهرستان را با مشکلاتی مواجه کرده بود که امید است با افزایش این اعتبار شاهد انجام عملیاتهای عمرانی وتعمیرات در ساختمان کتابخانه های شهرستان در سال96باشیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ تیر ۹۶ ، ۰۷:۴۴
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

شنبه17/04/1396

  اطلاعیه

افتتاح ساختمان اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر افتتاح میشود

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های شهرستان شبستر ساختمان خیر ساز اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر روز22تیر وبا حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح می شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ تیر ۹۶ ، ۰۷:۳۶
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

پنجشنبه01/04/1396

علیرضا مختارپور در پیامی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، به نمایندگی از کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با اعلام حضور در این مراسم باشکوه، از ملت غیور دعوت کرد تا در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، متن پیام دبیر کل نهاد در دعوت از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ماه بندگی خدا به روزهای پایانی خود نزدیک می شود و بار دیگر در آستانه روز قدس، روزی که امام عظیم الشأن امت آن را برای حفظ و تقویت آرمان آزادی فلسطین و سرزمین های اشغالی تعیین کردند، قرار گرفته ایم. امروز چهره پلید رژیم صهیونسیتی و هم پیمانان خبیث آن، با جنایت هایی که مرتکب شده اند از همیشه آشکارتر شده است.
روز قدس، روز سردادن فریاد علیه ستمگران و مستکبرانی است که در سرزمین های اشغالی، بحرین، سوریه و یمن علیه مظلومان به جنایت مشغول اند.
در این شرایط به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی «عزم و اراده‌ متّکی به ایمان و توکّل و بصیرت و تدبیر، می تواند ملّت های مسلمان را در این چالش ها به پیروزی و سرافرازی برساند و عزّت و کرامت را در سرنوشت آنان رقم زند.»
اینجانب به نمایندگی از کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ضمن اعلام حضور در این مراسم باشکوه، از ملت غیور و همیشه در صحنه دعوت می کنم تا بار دیگر با حضور شکوهمند خود، عظمت و شکوه وحدت مسلمانان جهان را به رخ دشمنان مستکبر عالم بکشانند.

ان شاء الله

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۶ ، ۰۹:۲۷
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

پنج شنبه01/04/1396

 برگزاری جلسه قصه گویی از کتاب «10 قصه از امام رضا(ع)» به همت کتابخانه عمومی شیخ محمود شبستری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شبستر  

در راستای هر چه باشکوهتر برگزار شدن هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، قصه گویی از کتاب «10قصه از امام رضا(ع)» توسط خانم شبگاهی، مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شبستر برای اعضای کودک و نوجوان در روز سه شنبه مورخه 30/03/1396 برگزار گردید.

هدف از قصه گویی این کتاب آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان با زندگی و سیره امام رضا (ع) و همچنین آشنا نمودن آنها با چگونگی برگزاری جشنواره رضوی بود. در پایان برنامه برگه های نقاشی جشنواره بین کودکان توزیع گردید و از آنها خواسته شد جذاب ترین بخش کتاب را نقاشی نمایند. تا از این طریق در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت داده شوند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ تیر ۹۶ ، ۰۹:۰۵
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر