> جمع‌خوانی کتاب «قصه ما مثل شد» در کتابخانه عمومی الغدیر دریان :: اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر http://up98.ir/uploads/145607501737391.jpg

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر می باشد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر می باشد.

<
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر
وبسایت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر به عنوان سایت رسمی اداره وظیفه نشر اخبار واطلاعات کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر ، حوزه نشر وانتشارات،برگزاری همایش های مختلف علمی وفرهنگی،اخبار استان در حوزه کتاب وکتابخانه،وهمچنین اخبار منتشره از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور را بر عهده دارد.این وبسایت تحت نظارت اداره کل استان بوده واخبار واطلاعات درج شده در آن مستدل وقابل ارائه می باشد.
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
Item Photos
http://up98.ir/uploads/145908993658051.jpg
click to enlarge
سایت جامع فرهنگی
مذهبی شهید آوینی Aviny.com
معبر سایبری فندرسک

مبلغان سایبری چهارده خورشید

آپلود عکس>آپلود عکس;آپلود عکس<آپلود عکس/a>

دوشنبه15/06/1395

جمع خوانی کتاب در کتابخانه الغدیر دریان

نشست جمع خوانی کتاب قصه ما مثل شد در کتابخانه الغدیر دریان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر، جمع‌خوانی کتاب «قصه ما مثل شد» نوشته محمد میرکیانی به همت فریبا خاقانی، مسئول کتابخانه عمومی الغدیر دریان شهرستان شبستر و با حضور اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برگزار شد.
خاقانی در این زمینه گفت: کتاب مصوّر «قصه ما مثل شد»، اوّلین سری از «داستان‌های خواندنی در شب های ماندنی» است. این مجلّد حاوی داستان‌هایی با مضمون اخلاقی و پندآموز است. هر داستان بیانگر ضرب‌المثلی از مثل‌های رایج در زبان فارسی است که برای گروه سنی کودک و نوجوان به نگارش در آمده است و مخاطب را با چگونگی شکل‌گیری آن، آشنا می‌کند.
وی افزود: برای نگارش این مجموعه فاخر از منابعی همچون مثنوی معنوی، گلستان و بوستان سعدی، کلیله و دمنه، مرزبان‌نامه، اسرارنامه، امثال حکم و الهی‌نامه استفاده شده است.
گفتنی است، کتاب «قصه ما مثل شد» از جمله کتاب های «کتاب خوان ماه» مرداد است که علاوه بر این کتاب، کتاب‌های«عباس دست‌طلا» نوشته محبوبه معراجی‌پور، «دُرّ و صدف» نوشته محمد شجاعی و «خورشید می‌ماند (روایتی داستانی از زندگی شیخ بهایی)» نوشته کامران پارسی‌نژاد برای مردادماه معرفی شده بودند.
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۶/۱۵
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.